Kan een minderjarige zijn achternaam wijzigen dor psychische hinder?

Kan mijn 14 jarige zoon zijn achternaam wijzigen door psychische hinder? Want in de bijlage van dienst Justis staat dat het alleen moeilijk te bepalen is bij (Zeer)Jonge kinderen.

Weet jij het antwoord?

/2500

Volgens de wet kan dat inderdaad niet bij een minderjarige: http://www.justis.nl/producten/naamswijziging/achternaam-wijzigen/achternaam-minderjarige-wijzigen/index.aspx Bij een meerderjarige kan dat wel: http://www.justis.nl/producten/naamswijziging/achternaam-wijzigen/achternaam-meerderjarige-wijzigen/#paragraph13

Stel zelf een vraag

Ben je op zoek naar het antwoord die ene vraag die je misschien al tijden achtervolgt?

/100