Op het (voormalig) eiland Marken droegen jongetjes vroeger tot hun 8e jaar hun haar als meisjes. Welke gedachte zat daar achter?
Wat zit er achter deze traditie? Of was het alleen omdat dat gebruikelijk was?
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Samenleving. Vragen over politiek en overheid, verkiezingen en wetgeving vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
Wat zit er achter deze traditie? Of was het alleen omdat dat gebruikelijk was?
Natuurlijk begrijp ik dat de letterlijke betekenis anders is. Maar in een persoon zelf bedoel ik?
Want het lijkt me dat dit allemaal aardig samenhangt me elkaar.
Kun je dus echt het verschil zien tussen mensen die gewoon louter arrogant zijn of egoïstisch? En mensen die echt narcistisch zijn? Of zit dit allemaal verweven met elkaar?
wat zou jouw openingszin zijn?
bijv. 'hallo hier <…> kunt u de deur open doen?'
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing