hoe noem je iemand die niet geloofd(christendom), maar wel heel positief is tegen over het christendom en er soms ook in 'mee gaat'??
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Religie. Algemene vragen over Religie & Spiritualiteit vind je in de hoofdcategorie.
Vanwaar de oorsprong? Waarom is het hoofd-bisschoppelijk paleis in Mechelen gevestigd en niet bijv. in de hoofdstad van dit land, Brussel?
Is het zo dat een christen niet mag mastruberen?
en sex voor het huwelijk?
Weer misschien iemand waar dit dan in de bijbel staat? en houden christelijke jongeren zich hier ook aan?
Toegevoegd na 4 minuten:
** weet misschien iemand.....
het christelijie geloof kent het symbool/logo waarbij jezus aan het kruis hangt, of alleen een kruis.
hoe zit dat bij dr islam?
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing