moet een ambtenaar zijn of haar naam noemen als ik hierom vraag?

Weet jij het antwoord?

/2500

Het beste antwoord

Ambtenaren moeten altijd een legitimatiebewijs bij zich dragen als ze werkzaamheden verrichten die voortvloeien uit de wettelijke bepalingen. Dit legitimatiebewijs moet op verzoek worden getoond. Het hier bedoelde legitimatiebewijs is het legitimatiebewijs dat gebaseerd is op artikel 5:12 Algemene Wet Bestuursrecht. Er wordt niet gesproken van het noemen van een naam, maar deze kan je natuurlijk zelf van het id bewijs aflezen.

Stel zelf een vraag

Ben je op zoek naar het antwoord die ene vraag die je misschien al tijden achtervolgt?

/100