Ik zag laatst op tv Rutte op zijn fiets naar zijn werk gaan, heeft hij geen beveiliging?
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Politiek & Overheid. Vragen over samenleving, verkiezingen en wetgeving vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
Ik blijf het niet snappen. Vroeger had je heel veel politie of de marechaussee. Bij ons in een middelgrote dorp hebben we zelfs nog de oude gebouw staan met een steen gelegd met de naam: Koniklijke marechaussee. Vroeger was er dus meer gewapende ambtenaren in dienst. Tegenwoordig worden vaak boa's ingezet, waarom?
Aangezien je bij defensie met zwaardere vuurwapens werkt dan bij de politie. En toch is het moeilijker om bij de politie te komen.
En het feit dat je bij defensie is strafblad mag hebben met een misdrijf waar max 6 maanden op staat en bij de politie mag dat niet.
Ik had een vraag, als je op Europol staat, dus geregistreerd in de politie systemen van Europa, betekent dan dat je ook gelijk buiten Europa staat geregistreerd op Interpol?
Zo ja, vanaf welke straffen?
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing