Wat houdt je verantwoordelijkheid in als bij kvk geregistreerde ubo van een vereniging?
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen over Maatschappij. Specifieke vragen over politiek en overheid, samenleving, verkiezingen en wetgeving vind je in één van de subcategorieën.
Ik bedoel hiermee geen presentatie ofzo.
Ik heb de afgelopen weken het meesterwerk van ''How to win Friends and Influence People'' gelezen. Ik merk dat ik elke principe van de beschreven vaardigheden kan toepassen, maar niet in een groep. 1 op 1 kan ik (opzich) gemakkelijk praten. Als ik merk dat er iemand meeluistert dan wordt ik al gauw zenuwachtig. Ik weet dat het tegen een ''groep'' praten niet echt bestaat, maar toch is er iets in mij dat ik niet durf te praten tegen iemand als er meerdere mensen luisteren.
Ik zal hier een situatie schetsen: ik was laatst aan tafel met 7 anderen mensen. Er zijn dan mensen die gewoon kunnen praten tegen andere personen en dan luister ik mee. Echter als ik praat tegen iemand en ik merk dat er 5 anderen mee luisteren dan vind ik dat niet prettig. Het lijkt dus alsof ik geef om wat anderen van me vinden. Het lijkt dus alsof ik 1 op 1 in een comfortzone zit (misschien 3 ook nog wel) maar bij meer dan 5 personen durf ik gewoon niet te praten. Het is zo erg dat ik een uur heb geluisterd en niks heb gezegd.
Weet iemand hoe ik hiermee om kan gaan en met name hier beter in wordt?
Groetjes,
Rotterdam wil verkeer-aso's extra hard aanpakken. Maar ik dacht dat verkeer en de daarbij behorende boetes landelijk gelijk waren.
Hebben we straks geen rechtsongelijkheid?
Is het niet meer mogelijk je Nationale Keuzekaart in te wisselen voor een DIGITALE VVV-cadeaukaart?
Kan alleen vvv dagje weg kaart digitaal kiezen. Of anders een fysieke VVV cadeaukaart via de post.
Ik wil digitaal omdat dat het minst kost en je m gelijk hebt. Ook beter voor het milieu.
Ook kan ik geen klantenservice vinden van de Nationale Keuzekaart.
Het gaat NIET om die van Primera.
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing