Maakt de Nederlandse politie ook 'mugshots', zoals we deze van Amerikaanse en Britse criminelen zien?
En worden deze - net als in de buitenlandse media - gepubliceerd voor 'media' en dergelijke?
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen over Maatschappij. Specifieke vragen over politiek en overheid, samenleving, verkiezingen en wetgeving vind je in één van de subcategorieën.
En worden deze - net als in de buitenlandse media - gepubliceerd voor 'media' en dergelijke?
Of is in belgie uitsluitend alleen de politie die geweld mag gebruiken en/of aanhoudingen mag verrichten? Want ik weet dat er stadswachten in belgie zijn, maar die mogen in principe niet veel.
Wat deze vrouw uithaalt is natuurlijk van de zotte: https://www.telegraaf.nl/video/727088754/brutale-vrouw-steelt-eigen-weggesleepte-auto-terug
Maar het roept bij mij wel een principiële vraag op: wanneer iemand zijn eigen auto uit een depot van parkeerbeheer haalt, is dat dan diefstal van een auto ? En kun je daar als zodanig voor vervolgd worden ? (Los van de parkeerboetes die je natuurlijk nog steeds gewoon moet betalen. )
Ik zag ik een rechtszaak dat de verdachte, na de uitspraak, afstand deed van de mogelijkheid om in hoger beroep te gaan.
Vervolgens zei de officier van justitie dat zij er nog over na moest denken of zij nog in hoger beroep wilde gaan.
Zou de verdachte dan alsnog in hoger beroep kunnen gaan? En zou het verschil kunnen maken voor de uitspraak in het hoger beroep als hij dat alsnog zou doen?
Het gaat om werk in de geestelijke gezondheidszorg. Mensen met depressie-/identiteit problematiek helpen.
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing