Waarom ontmoeten Trump en Poetin elkaar in Helsinki en niet in Amerika of Rusland?
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen over Maatschappij. Specifieke vragen over politiek en overheid, samenleving, verkiezingen en wetgeving vind je in één van de subcategorieën.
PostNL gisteren aan mijn deur. Of ik een pakketje voor de buren op nummer 12 wilde aannemen. Hoefe niet voor getekend te worden.
Ik aangenomen. Om 17.00 buurvrouw, "hoi ik heb een briefje gehad dat jij een pakketje voor mij hebt, maar ik heb niets besteld" wij kijken op de doos. Andere naam, andere straat.
Ik heb het pakket dus niet asn de buurvrouw mee gegeven. Ik ben naar dat andere adres gegaan, niemand thuis. Ik heb eigenlijk weinig zin om zelf voor bezorger te spelen en briefjes te schrijven en vreemden aan de deur te krijgen....
Stel dat ik nu niets doe, ik laat het pakket dus gewoon staan, ik ga het niet houden ofzo. Wie is dan verantwoordelijk?
Ik had me telefoon vast in me hand bij me stuur van me fiets en langs de weg stond een meisje die dacht dat ik der filmde ze shok waardoor ik weer shok van haar ik fietste snel door Ik weet niet of ze voor zo iets naar de politie kan gaan
Een Egyptische man die redelijk Nederlands spreekt, zegt na een ruzie “ik reken met jou”, “ik laat zien hoe ik met jou reken” etc meerdere malen. Omdat ik geen gebrekkig Nederlands begrijp, vraag ik me of iemand enig idee heeft wat dit zou kunnen betekenen. Nogmaals de sfeer was niet goed en het was via WhatsApp.
BVD
Gezellig koffie gedronken, voordat ik betaalde wilde ik naar toilet.
Er was geen toilet aanwezig.
Toen ik vroeg waar het personeel dan naar de toilet gaat, werd er gezegd dat de eigenaresse boven woonde en zij boven naar de toilet konden gaan.
Voor gasten in het horecagedeelte en gasten die ijs aten in het horecagedeelte of buiten op het terras was geen toilet aanwezig.
Vindt u dat niet raar?
Ik stond perplex.
Nog nooit heb ik zoiets meegemaakt.
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing