mijn cat1 vuurwerk is ingenomen ookal is dit legaal (geen overlast, was op een weiland) geen waarschuwing??? Zijn de regels veranderd ofzo?
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen over Maatschappij. Specifieke vragen over politiek en overheid, samenleving, verkiezingen en wetgeving vind je in één van de subcategorieën.
Ik ben als enig kind onteerd door mijn vader. Zijn zus is benoemd tot executeur. Welke informatie is zij verplicht met mij te delen? Op internet lees ik dat zelfs bankafschriften mij dienen toe te komen (Conform artikel 4:78 lid 1 BW)
Ik heb op het werk een collega die heel handtastelijk is. Nogmaals niet in de zin van ongewenste seksuele intimiteiten.
Maar gewoon hand op de rug of schouder aanstoten en dergelijke. Maar op de een of andere manier kan ik dat van hem niet hebben. Ik weet niet waarom niet...
Ik gruwel ervan als hij mij aanraakt.
En ik heb dat vaker bij bepaalde personen. Het is dan nog niet eens dat ik die persoon niet mag. Want sommige zijn echt wel aardig. Maar ik wil gewoon niet dat ze mij aanraken.
Terwijl een ander of meerdere collega's dat wel mogen. Ik heb al een keer gevraagd of hij mij niet wilde aanraken (ik had expres gewacht totdat er niemand bij was om hem niet voor schut te zetten) en toen werd hij alsnog boos. "Ja maar Klaas mag het wel!" Van Klaas kan ik het hebben en van hem niet.
Echt geen idee waarom niet.
Maar hij blijft het doen.
Ligt het aan mij? Is dat raar dat ik dat niet wil, terwijl anderen het wel mogen?
Miet ik het maar laten of toch niet?
Toegevoegd na 1 minuut:
@moderators Ik heb als categorie "samenleving" gekozen. Wist niet welke categorie juist was.
Naar aanleiding van deze vraag:
https://www.startpagina.nl/v/maatschappij/wetgeving/vraag/631548/geld-erfen-vermoord
Voorbeeld:
De vrouw van Plato is miljonair. Zij wordt vermoord en Plato wordt opgepakt en schuldig bevonden.
Hij heeft geen recht meer op de erfenis en daardoor erft de zwager van Plato alles. In een paar jaar jaagt de zwager al het geld er doorheen.
Na 5 jaar blijkt dat Plato ten onrechte beschuldigd is en wordt hij toch nog vrijgesproken en onschuldig bevonden.
Het geld van de erfenis is echter op. En de zwager is met de noorderzon vertrokken.
Als tweede vraag ik mij ook af. Plato was getrouwd onder huwelijkse voorwaarden. En had een fiks bedrag op zijn spaarrekening, gebeurde er met zijn geld?
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing