Mag ik mijn zoon zonder rijbewijs leren rijden op een scooter zodat we minder kosten maken met de rijlessen?
Ik wil mijn zoon leren rijden zodat we minder kosten maken bij de rijlessen.
Het is voor scooter als dat wat uitmaakt.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen over Maatschappij. Specifieke vragen over politiek en overheid, samenleving, verkiezingen en wetgeving vind je in één van de subcategorieën.
Ik wil mijn zoon leren rijden zodat we minder kosten maken bij de rijlessen.
Het is voor scooter als dat wat uitmaakt.
Waarom doen politieagenten altijd de mensen op hun rug boeien,.en niet voor boeien?
Ik heb gezocht naar hoe ik toegang krijg tot een plus-artikel. ik weet dat ik moet betalen, maar zie niet hoe ik dit kan regelen :-(
Ons zoontje van 9 heeft de zwaarste vorm van angstaanvallen en heeft veel affectie nodig. Hij is enorm gehecht aan zijn papa en vaak heeft ons zoontje een knuffel nodig of een kusje of beide. Als het echt niet gaat zit hij meestal op papa zijn schoot. Maar telkens als we op café, speeltuin of andere openbare plek zijn en mijn man ons zoontje knuffelt dan kijken mensen raar. Waarom kijken die mensen raar? Knuffelen heeft toch geen verkeerde bedoelingen ofwel? Het op aanvragen van ons zoontje zelf en wordt niet gedwongen ofzo maar echt die blik van de mensen is echt wel extreem overdreven.
een nieuwe collega kreeg onlangs brief van AON (de AON-tak met ondertitel 'empower results', zich in de brief als adviesburo AON presenterend). De brief toont logo van zowel AON als onze werkgever. Het verzoekt haar om inzage te geven in arbeidsongeschiktheidsverleden. Als reden wordt aangedragen dat dit voordelen voor de werkgever oplevert. Ook wordt aangegeven dat (citaat) 'werkgever het recht heeft deze vragen te stellen' (opm.: of ze verplicht is deze te beantwoorden wordt niet expliciet benoemd) . Er wordt verder gesteld: 'AON gebruikt het formulier uitsluitend om na te gaan of je de status van arbeidsgehandicapt of structureel functioneel beperkt hebt'. Ook staat er: namens *werkgever* benadrukken we dat de verstrekte informatie alleen wordt gebruikt voor de inventarisatie en op geen enkele wijze gevolgen heeft voor het dienstverband bij *werkgever*' en ook 'enkel wanneer uit jouw antwoorden blijkt dat je een dergerlijke status hebt, wordt deze informatie doorgegeven aan *werkgever*'. Ook wordt aangegeven dat bij het 'ja' antwoorden van bepaalde vragen, brieven die destijds hierover van UWV zijn ontvangen, meegestuurd dienen te worden. Mijn vraag: mag werkgever deze info via gedelegeerde (AON) opvragen (ik lees alleen dat de werkgever ze mag opvragen maar niet dat dit recht overdraagbaar is. De retourenvelop is gericht aan AON Risc Solutions') . Verder heeft AON een grote verzekeringstak. Nogal dubieus m.i. !
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing