Mag iemand uit Bosnië zomaar in Nederland komen wonen?
Heb je terwijl je in de Europese Unie woont nog een Nederlands visum of iets nodig?
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen over Maatschappij. Specifieke vragen over politiek en overheid, samenleving, verkiezingen en wetgeving vind je in één van de subcategorieën.
Heb je terwijl je in de Europese Unie woont nog een Nederlands visum of iets nodig?
Toegevoegd na 2 minuten:
Als het gaat om een meerderjarig persoon (25 jaar) en de poging mislukt.
Ik heb een half jaar geleden een Half-Jaar Abonnement afgesloten bij Voetbal International inclusief gratis FIFA 15. Ik was in de veronderstelling dat het na een half jaar automatisch zou stoppen maar tot mijn verbazing zie ik dat er weer voor een half jaar aan abonnementsgeld is afgeschreven. Ik ben de bevestigingsmail gaan nalezen en daar staat ergens klein dit vermeld: "Het abonnement loopt tot wederopzegging. De vervolgincasso zal steeds plaatsvinden in de week dat uw abonnement verlengd wordt. U betaalt per half jaar.".
Mijn vraag is: mag dit? Had ik beter moeten opletten of doen zij iets wat niet mag?
Ik sluit een contract af voor een half jaar, dat staat ook overal duidelijk vermeld en ik wil niet langer een contract.
Ik heb sinds een aantal maanden last van de geluidsoverlast van een buurman. Ik woon in een hoekwoning en die ligt naast een parkeerplaats, waar meerdere buren hun auto parkeren. Sinds een aantal maanden veroorzaakt die buurman geluidsoverlast door harde muziek in zijn auto te draaien. Ik heb ook ramen ook die kant, dus ik hoor hierdoor steeds een stevige bas. Ook meent hij minutenlang de motor van zijn auto te moeten laten draaien, zonder enige aanwijsbare reden.
Die overlast veroorzaakt hij 's avonds laat, maar ook midden in de nacht als hij terugkomt van zijn favoriete hobby: houseparty's. Ik heb hem enige tijd geleden op zijn gedrag aangesproken en gevraagd te stoppen met de geluidsoverlast. Het werd een zeer onvriendelijk gesprek en sindsdien is hij gewoon doorgegaan met zijn overlast. Hij vindt mij een 'zeikerd', terwijl ik hem daarvoor nog nooit ergens op heb aangesproken. Wat te doen?
Een beveiliger weigerde mijn softdrugs (wiet) terug te geven, mag dit zomaar? Het ging om een kleine hoeveelheid, 1 gram ongeveer.
Dat ze het innemen omdat het consumeren van dergelijke goederen binnen in de zaal niet is toegestaan snap ik, maar ik zou het toch gewoon terug horen te krijgen? Misschien roken ze het zelf wel op, weet ik veel.
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing