Hét vraag- en antwoordplatform van Nederland

Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Lichamelijke klachten. Vragen over alternatieve geneeswijzen, anticonceptie, diëten & voeding, gebit, genotmiddelen, medicijnen, optiek, psyche, seksualiteit en ziekten vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.

Nieuwste vragen

Ik ben opeens 7 kilo aangekomen in 1 maand. Hoe kan dit?

Hee!!!

Ik ben 16 jaar en nu opeens 7 kilo aangekomen ik weet niet hoe dit kan maar word hier niet heel blij van.
Ik weeg alrijd 60 kilo en ben 173.
Opeens zegt de weegschaal 67 en eet helemaal niet raar of gezond. Hou me altijd met mn gewicht bezig en eet dus echt geen chips odz echt maar heel af en toe. Ik maak me heel erg druk hierom weet iemand hoe ik dit kwijt kan raken. Als ik nog 3 kilo aankom ben ik te zwaar en ben absoluut niet dik. Tis echt zo raar want ik zie er ook niet echt dikker uit

Verwijderde gebruiker
5 jaar geleden

Hoe weet ik of ik iets gebroken of gekneusd heb?

Ik heb ongeveer 2 weken geleden iets laten vallen op mn voet en toen was mn teen paars/blauw en het geen pijn, ik kon nogsteeds lopen etc. Maar het is nog steeds een beetje rood. Ik heb verder geen lichamelijke klachten zoals duizelig of misselijk. Maar ik weet niet of ik naar de huisarts moet of niet. Weet iemand daar iets over?

Verwijderde gebruiker
5 jaar geleden

Wat kan ik verwachten bij een rectaal onderzoek?

Ik moet binnenkort naar de huisarts omdat ik behoorlijk last van het gebied tussen mijn billen heb, dus ook bij mijn poepgaatje. Vooral jeuk en bultjes. Ik schaamde me eerst maar ik heb het tegen mama gezegd. Ze heeft meteen een afspraak met de huisarts gemaakt. Maar weet iemand wat ik dan kan verwachten? want ik schaam me behoorlijk. Gaan ze dan ook je poepgaatje in ofzo? Ik dat echt spannend.

Verwijderde gebruiker
5 jaar geleden
logo van Kompas Publishing

GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing