Ik leef al heel lang in een "droom" en ik kom er maar niet uit..Ook last van paniek aanvallen..Hoe kom ik er vanaf??Wat voor therapie is er voor??
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Lichamelijke klachten. Vragen over alternatieve geneeswijzen, anticonceptie, diëten & voeding, gebit, genotmiddelen, medicijnen, optiek, psyche, seksualiteit en ziekten vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
Ik ging vandaag naar de doktor voor een gesprek. Uit een hart filmpje wat bij mij was gemaakt, zei hij dat ik mogelijk verdikte hartspieren heb omdat de tijd tussen mijn hartkloppingen anders dan een normaal hart is (Eerder werd mij ook gezegd dat mijn hart ritme verkeerd is maar dat dat niet erg is, dus hopelijk is het dat) Ik moet nog naar de cardioloog. Uit voorzorg en geruststelling voor mezelf wilde ik toch weten hoe erg verdikte hartspieren nou eigenlijk zijn? In mijn dagelijks leven heb ik geen last van mijn hart en werk gewoon normaal, hoewel ik wel snel moe ben als ik moet sporten op school, maar ik sport zelf niet dus dat kan gewoon conditie zijn.
De laatste tijd rook ik af en toe een sigaretje denk hierbij aan 3 a 4 per dag. Maar nu heb ik de laatste tijd opeens na een sigaretje erg veel last van duizeligheid en trillende benen, ook speelt er soms misselijkheid een rol. Maar als ik dan trillende benen heb, moet ik me echt vasthouden om de paar meter om niet door m'n benen te zakken, na meestal een kwartiertje tot een half uur gaat het meestal wel weer goed, verder heb ik nog nooit last hiervan gehad. Wat kan dit zijn? Of kan dit liggen aan het roken? Ik heb ook op internet gekeken voor eventuele symptomen, en hier kwam uit dat het eventueel een tumor* is, maar dit lijkt me onlogisch. Ook de ziekte van meniere kwam eruit maar ook dat denk ik niet. Weet iemand iets wat het zou kunnen zijn?
*mijn moeder heeft wel een hersentumor gehad, een deel is verwijderd, nu alleen nog een goedaardige deel
Vergeleken met wanneer je die vest niet aan zou hebben en dus ook minder zou zweten.
Toegevoegd na 20 uur:
Is er sprake van napijn na het uitsnijden van een blauw/zwart bultje op de onderlip?
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing