Hét vraag- en antwoordplatform van Nederland

Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Lichamelijke klachten. Vragen over alternatieve geneeswijzen, anticonceptie, diëten & voeding, gebit, genotmiddelen, medicijnen, optiek, psyche, seksualiteit en ziekten vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.

Nieuwste vragen

Welk soort oorontsteking heb ik ?

Ik heb nu al 2 dagen oorpijn, heb zelf een beetje rondgekeken wat het kan zijn en of het vanzelf kan genezen. Ik heb gelezen dat een middenoorontsteking in een paar dagen over is terwijl een gehoorgangontsteking een paar weken kan duren.

Ik heb naar de symptomen gekeken en ik kom er niet helemaal uit wat ik precies heb. De uitgang van de gehoorgang is helemaal opgezwollen en doet pijn, er komt ook allemaal rotzooi uit. Dit duid op een gehoorgangontsteking volgens google. Maar ik heb een beetje een stekende pijn en ik heb een zere keel. Dit duid dan weer op een middenooraandoening.

Is het misschien mogelijk dat ik ze allebei tegelijk heb ? Ik wil het graag weten zodat ik weet of ik wat ik moet gaan doen; wachten tot het overgaat of naar de huisarts gaan.

Alvast bedankt,
Arno

Verwijderde gebruiker
13 jaar geleden

Kan zuiveringszout helpen bij overtollig gas in de darmen?

Mensen in mijn omgeving hebben last van gasopeenhoping. Dat kun je bij de ene zien door een dikke buik (alsof je in verwachting bent) Een andere zit in een rolstoel moet naar het toilet gebracht waar er dan alleen na heel lange tijd alleen maar gas naar buiten komt zonder ontlasting, dit is ook moeilijk voor de verzorgsters te hanteren. Ik kon herinneren dat mijn grootvader zuiveringszout nam bij maagproblemen. Zou zuiveringszout ook tegen overtollige gas in het spijsverteringsstelsel helpen?

Verwijderde gebruiker
13 jaar geleden

Weet iemand wat je kan doen tegen rugpijn en pijn in de schouders door lang staan?

Ik moet voor mijn werk soms erg lang op dezelfde plek staan. Soms een uur of 10. Dan krijg je wel pauzes tussendoor, maar na een uur of 5 staan krijg ik heel erge rugpijn en pijn in mijn schouders, en dan helpt pauze ook niet meer.

Ik heb goede schoenen en Nikes. het enige verschil is, dat als ik de Nikes aan trek, ik in ieder geval geen pijn in mijn voeten krijg. Dus dat scheelt weer extra pijn.

Draag ik mijn goede schoenen, dan krijg ik brandende rode voeten. Dus die trek ik niet meer aan bij lang staan.

Als ik klaar ben met werken, houd ik nog een paar dagen last van de pijn. Echt waardeloos.

Toegevoegd na 9 uur:
Vaker zitten, of een kruk neerzetten is geen optie. Ik ben werkzaam als beveiliger. Het vele staan gebeurd bij evenementen, en het heeft geen uitstraling om een stoel neer te zetten, dus dat kan echt niet :-)

De baas probeert er wel voor te zorgen dat we voldoende pauze krijgen, ieder uur een minuut of 10, maar dat is na een paar uur gewoon niet genoeg meer. Voor het eten heb je dan bijvoorbeeld een half uur, maar zodra ik dan weer opsta heb ik meteen weer pijn.

nieuwe knie prothese voor de 2e keer in het zelfde been heeft dat consequenties?

voor een jaar terug een knie prothese gekregen, maar dat is nog steeds niet oke, er zit ruimte in en nog elke dag pijn klachten. nu word er voorzichtig over gesproken om er opnieuw een nieuwe prothese in te zetten. is er iemand die hier ervaring mee heeft of weet hoe dan het verloop kan zijn?

Toegevoegd na 6 dagen:
ik weet nu dat er binnenkort met stroom gewerkt gaat worden om de pijn te verminderen, via een pijnpoli, wie kent dit systeem? en helpt dat voor zoiets

Verwijderde gebruiker
13 jaar geleden
logo van Kompas Publishing

GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing