Ik voel me slap en misselijk, had toenstraks in rust een hartslag van 96 per minuut. Wat kan dit zijn, en wat te doen om me NU beter te voelen?
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Lichamelijke klachten. Vragen over alternatieve geneeswijzen, anticonceptie, diëten & voeding, gebit, genotmiddelen, medicijnen, optiek, psyche, seksualiteit en ziekten vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
Wordt er de kracht van de ontlasting mee bedoeld of gaat het gepaard met harde winden?
Ik heb zo'n 4x per week een migriane-aanval en 1x van de 4x per week is zo ontzettend heftig dat ik soms het gevoel heb dat ik eraan dood ga (wat ook kan komen door de velen malen migraine in een week tijd) Ik vraag me soms af hoe kan je lichaam deze pijn verdragen?
Hallo,
ik heb al sinds maart veel pijn in me rechteronderbuik. op de plek van de blinde darm. Ik ben hier al 2x voor opgenomen maar ze weten niet wat het is. Nu ben ik weer ziek en is de pijn haast ondraaglijk. wat moet ik doen en wat kan het zijn??
Ik hoop dat jullie kunnen helpen!
alvast bedankt! X
Toegevoegd na 10 minuten:
hee,
een second opinion heb ik al gehad.. ik het umc maar ook daar is niks uit gekomen. achteraf bleek uit mijn dossier sowieso dat ik niet heel serieus ben genomen.
echo heb ik ook al meerdere malen gehad..
er komt maar niks uit, nu heb ik dus weer zoveel pijn dat ik nauwelijks kan lopen, vandaar de vraag!
Toegevoegd na 17 minuten:
Het is gewoon even fijn om te kijken of er mensen met de zelfde klachten zijn!
ik slik trouwens al 1 van de zwaarste pijnstilling en dan nog is lopen een hele opgave, dat is toch niet normaal of wel.??
had gister een elastiekje om mijn arm gedaan was het vergeten af te doen nu voelt mijn duim en wijsvinger doof aan
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing