Hét vraag- en antwoordplatform van Nederland

Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Lichamelijke klachten. Vragen over alternatieve geneeswijzen, anticonceptie, diëten & voeding, gebit, genotmiddelen, medicijnen, optiek, psyche, seksualiteit en ziekten vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.

Nieuwste vragen

ik ben vorige week donderdag naar het ziekenhuis gegaan ik heb mn sleutelbeen gebroken ik heb pas 15 apr een afspraak wat kan ik doen ??

ik heb mn schouder gebroken sleutelbeen het doet erg zeer ik ben ook meteen naar het ziekenhuis gegaan ze zijden dat er een breuk was maar ze zeiden we kunnen het niet in een gips zetten ik heb a.s vrijdag een controle het doet zeer wat kan ik doen en als het niet plakt wat kunnen dan de gevolgen zijn ?

Verwijderde gebruiker
14 jaar geleden

sinds enkele jaren reageert mijn lichaam heel heftig. Vroeger had ik nergens last van, ben enkele jaren allergisch voor bijensteken, kiwi's, pollen

Heb in het ziekenhuis in duitsland gelegen na bijna gedood te zijn door een bij. Als het gele stof in de lucht zit, krijg ik een verkoudheid, koorts ( lijkt op griep). Kiwi's kon ik vroeger gewoon eten, nu zwelt mijn mond op enz. Ik ben een sportief type, let goed op mijn gezondheid, ben nu 44 jaar, maar het lijkt alsof ik nergens meer tegen kan..Hoe kan dat?

Verwijderde gebruiker
14 jaar geleden
logo van Kompas Publishing

GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing