Wat kan men zien op een botscan behalve afwijkingen aan wervels of bot ?
kunnen er ook spierverrekingen of onstekeningen aangetoond worden ?
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Lichamelijke klachten. Vragen over alternatieve geneeswijzen, anticonceptie, diëten & voeding, gebit, genotmiddelen, medicijnen, optiek, psyche, seksualiteit en ziekten vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
kunnen er ook spierverrekingen of onstekeningen aangetoond worden ?
Ik had gister opeens hele erge hoofdpijn dat ik er misselijk van werd zelfs.
Vanochtend de dokter gebelt had helaas geen tijd vandaag. Heb nu nog steeds ontzettend hoofdpijn en een normale paracetamol helpt niet ..,Weet iemand iets wat ik bij de apotheek kan halen of drogist wat wel zou helpen ofzoiets ?
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing