Wie heeft gelesen: Hardboiled wonderland and the end of the world van Haruki Murakami?
Hoe leg je het uit of wat zie je erin en wat vond je ervan?
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Boeken & Auteurs. Vragen over beeldende kunst, dans en theater, etymologie, geschiedenis, musea, poëzie en taal vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
Hoe leg je het uit of wat zie je erin en wat vond je ervan?
Ik weet dat het online kan en in de Athenaeum Boekhandel in Amsterdam, maar ik vroeg me af of het ook nog ergens anders te koop is. Ik heb het wel echt over literaire tijdschriften (de Gids, Op Ruwe Planken, de Brakke Hond etc.), dus geen tijdschriften waar wel eens een boekenbijlage in zit of af en toe een literair artikel in staat.
Toegevoegd na 21 minuten:
Ik ben op zoek naar 1 winkel waar meerdere (bekende) literaire tijdschriften verkocht worden.
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing