Wie was Gerard Galama? Hij schreef rond 1890 14 boeken maar verder is er niets over hem te vinden
hij schreef vnl bijbelse/ historische boekjes
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Boeken & Auteurs. Vragen over beeldende kunst, dans en theater, etymologie, geschiedenis, musea, poëzie en taal vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
hij schreef vnl bijbelse/ historische boekjes
op welke site kan ik onderstaand stuk het best neerzetten:
Ik zoek mensen die graag een beginnend schrijver willen helpen, met verbeteringen aanbrengen in zijn boek/manuscript (zo gehete proeflezers).
WAAR MOETEN DE PROEFLEZERS OPLETTEN:
kinderachtige zinnen
is het een goed doorlopend geheel
kinderachtige zinnen
Ik wil over hoe overleef ik de brugklas graag mijn boekbespreking houden.
Maar enkele jongens zeggen dat het een meidenboek is.
Wat vinden jullie?
De Vlaamse naam voor "ij" is "gestipte ij" en dat klinkt logischer.
ik ben bij een stukje beland waar mijn hoofdpersoon moet stotteren. maar hoe kan ik dat het best doen.
het stukje waar hij in moet stotteren is:
heb ik dat gedaan?, zei aragon geschokt (of geschokken).
ik wil graag alleen uitleg, het stukje waar het in moet mag erbij gezet worden. maar ik wil eigenlijk echt alleen uitleg anders heb ik er niet veel aan (want dan weet ik nog niet hoe het moet)
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing