Waar komt de uitdrukking 'je klem zuipen' vandaan?
Je hoeft niet uit te leggen wat het betekent, ik vraag me af hoe deze uitdrukking is ontstaan.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen over Kunst & Cultuur. Specifieke vragen over beeldende kunst, boeken en auteurs, dans en theater, etymologie, geschiedenis, musea, poëzie en taal vind je in één van de subcategorieën.
Je hoeft niet uit te leggen wat het betekent, ik vraag me af hoe deze uitdrukking is ontstaan.
Hoe kan ik dus van een boek de juiste thema's vinden?
En kunnen jullie ook wat voorbeelden van thema's geven?
Ik weet dat copicmarkers navulbaar zijn maar wel duurder. Dus welke kan ik beter kopen en wat is dan het verschil tussen copic ciao en normale en nog meer soorten?
Op de foto "George Michael" met gitaar.
Een Gretsch.
"Chuck Berry" staat bijvoorbeeld met een Gibson ES335. Toch een instrument van ver boven de €2000 denk ik zo.
Heeft het museum een contract met de fabriek ivm de instrumenten?
Of gaat dat via lokale muziek winkels?
Toegevoegd na 1 minuut:
Eh...een foto met Chuck Berry dus...
:)
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing