komt er een verfilming van de helden van olympus serie?
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen over Kunst & Cultuur. Specifieke vragen over beeldende kunst, boeken en auteurs, dans en theater, etymologie, geschiedenis, musea, poëzie en taal vind je in één van de subcategorieën.
Soms vind ik het heerlijk om te schilderen in mijn vrije tijd. Ik doe dit met acrylverf op canvas, aan mijn kleine bureautje in mijn slaapkamer. Mijn lade begint vol te raken van alle materialen (verf, nieuwe doeken, andere knutselspulletjes) en alle schilderijen die ik heb gemaakt.
Ik heb weinig plek in mijn kamer, dus ik zou niet weten waar het volgende schilderij heen moet. Inmiddels liggen ze al op meerdere plekken, zoals: in een lade, onder mijn ladekast, bovenop mijn kledingkast... Maar ergens houdt het natuurlijk een keer op. Hetzelfde geldt voor alle tubes verf, het is een berg aan het worden.
Heeft er iemand een idee of tip waardoor ik alles netjes kan bewaren? Mag ook een DIY idee zijn!
Het boek gaat over een jongetje die op papier zijn eigen metrolijn bedenkt met zelf bedachte plekken. Uiteindelijk gaat hij ook reizen in deze metrolijn waarin elke keer een gaatje in zijn kleren wordt geknipt omdat hij geen kaartje heeft. Hij komt bij al zijn bedachte stations waar hij elke keer weer wat anders beleeft.
Bij een ontmoet hij een oude soldaat waarmee hij door een doolhof gaat en uiteindelijk in een klas lokaal komt. Bij dit stuk staat ook een tekening waarin hij de tafel van vier aaneengeschreven opnoemt. Ook komt hij op een plek met feestende bergen.
Wat ik mij ook nog kan herinneren is dat in het begin van het boek wordt verteld dat het jongetje ooit eens een sticker had die hij ergens op had geplakt maar waar hij gelijk spijt van heeft gekregen.
Het is een oud kinderboek die ik vroeger in groep 6 heb gelezen op de basis school. Ik hoop echt dat jullie mij kunnen helpen met het vinden van dit boek.
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing