het bed brimnes kunnen daar twee verschillende latenbodems in of moet ik een geheel kopen?
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Interieur. Vragen over doe-het-zelf, energie, huishouden, huren & vastgoed, hypotheken en tuin vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
Je hebt in hostels die plastic achtige matrashoezen en kussenslopen, waar je vervolgens zelf nog een laken en een andere kussensloop om doet. Hoe heet dit, of hoe kan je daar aan komen? Wij willen hier kussens(/slopen) van.
We zitten in een redelijk ruime kamer met 10 man, nou weet ik dat 1 plant niet genoeg is om de hele ruimte van frisse lucht te voorzien, maar, is het wel genoeg om mij alleen ervan te voorzien of heb ik dan meer plantjes nodig op mijn buro ?
Mijn flat is goed geïsoleerd de buren stoken zich suf, maar bij mij binnen is het 18 graden. Is het dan nog noodzakelijk om de verwarming open te zetten tegen bevriezing?
Hallo iedereen. Sinds vandaag merk ik dat de verwarming van de badkamer warm blijft, desondanks we de verwarming uitgedraait hebben. Zelfs als de thermostaat uitgeschakeld is, en alle andere radiatoren koud zijn, blijft die van de verwarming werken.
We werken met aardgas. Waar kan dit aan liggen?
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing