Hoe voorkom ik het "geklos"bij kliklaminaat? Is de dikte van de foam-laag eronder hiervan belangrijk?
Het gaat mij vooral om het geluid in de ruimte zelf en niet om de eventuele overlast voor mijn buren, want die heb ik niet.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Interieur. Vragen over doe-het-zelf, energie, huishouden, huren & vastgoed, hypotheken en tuin vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
Het gaat mij vooral om het geluid in de ruimte zelf en niet om de eventuele overlast voor mijn buren, want die heb ik niet.
Ik bedoel het tegenovergestelde van Luxaflex. Luxaflex ontrol je naar beneden... de jalouzie die ik bedoel trek je van de vensterbank af omhoog, zodat je bovenaan licht over hebt, en onderaan geen inkijk.
Ik kan alleen niet ontdekken hoe ze heten, zodat ik ze online kan zoeken... ik vind voortdurend allerlei jalouzieen en luxaflexen en rieten rolgordijnen.... maar ik bedoel echt één die je van onderaf omhoog kan trekken.
Iemand een idee?
Toegevoegd na 5 minuten:
Goedemiddag,
Sinds kort is onze stenen muur wit (cremig)geverfd (ral 9001).
We hebben licht eiken grenen meubels en ook een licht eiken houten vloer.
De muur met behang wat grenst aan de witte stenen muur is nu een zandkleur en past nu niet meer bij de muur.
Ook hebben we een donkerblauwe hoekbank.
We hebben de muren lichter laten schilderen omdat we het een donker geheel worden.
Nu hebben we helaas het probleem dat we de sfeer missen en dit graag in een nieuwe kleur behang willen terugzien.
Zelf dachten we aan misschien een terra kleur, donkerrood of licht/donker groen.
Heeft iemand nog een tip voor ons ?
Alvast bedankt !
Toegevoegd na 1 uur:
Het is inderdaad om mee te knutselen, met stiften en water etc.
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing