Hét vraag- en antwoordplatform van Nederland

Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Interieur. Vragen over doe-het-zelf, energie, huishouden, huren & vastgoed, hypotheken en tuin vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.

Nieuwste vragen

Ik ben op zoek naar een hele ondiepe, maar toch grote plantenbak voor in de vensterbank. Heeft iemand een idee waar ik er zo eentje vind?

We willen straks vouwgordijnen in het raamkozijn, dus die moeten achter de plantenbak langs. De plantenbak is om de doorkijk overdag te beperken.
De vensterbank is 20 cm diep, de plantenbak zou ongeveer 10 -12 cm diep moeten zijn, zeg eens 40 cm hoog en mag een breedte van 40-50 (2 naast elkaar) tot 1 meter hebben.
Als alternatief kunnen we de vensterbank verbreden, maar een ondiepe plantenbak is eenvoudiger.
Hopelijk heeft iemand een goede tip of misschien ervaring.

Verwijderde gebruiker
15 jaar geleden
in: Interieur

Ik heb hier een lijst hangen van 62X93.. waarom is het zo moeilijk hier een normale poster voor te vinden, en waar kan ik een passende poster vinden?

Ik heb hier een lijst van hema, die was in de uitverkoop, waar groot op staat ''62X93''. als ik dat echter invoer in google, en dan ''poster'' erachter, zie ik heel weinig advertenties/sites. Hoe kan dit, en waar kan ik wel passende posters vinden?

Verwijderde gebruiker
15 jaar geleden
in: Interieur
logo van Kompas Publishing

GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing