Kan ik onder een huurcontract uitkomen?
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Huren & Vastgoed. Vragen over doe-het-zelf, energie, huishouden, hypotheken, interieur en tuin vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
Ik woon in een huurhuis bijna 2 jaar. Echter hoorde ik op een gegeven moment water lopen maar kon niet ontdekken waar het nou vandaan kwam, het leek wel in de muren te zitten. Na verloop van tijd werd het steeds luider.
Nu kwamen we vanavond tot de schokkende ontdekking dat er een kraantje bij de hoofdkraan eigenlijk gewoon openstond waardoor veel water weg is gelopen. Het kraantje is vanavond dus ook meteen gemaakt en lekt dus nu niet meer. Het oude kraantje waarin rubbers zaten die versleten waren was gewoon op en versleten. Nu vraag ik me dus af wie er verantwoordelijk is voor de lekkage, de verhuurder, de waterleidingmaatschappij of ik?
En dan bedoel ik geen woningen maar zogenaamd 'industrieel vastgoed'. Oude fabriekshallen enzo. Er staan geen borden bij van wie de eigenaar/beheerder is.
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing