hoe krijg je roest van een < redelijke gladde> terras tegel af?
is roest water op gekomen maar wil er niet meer af
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Huishouden. Vragen over doe-het-zelf, energie, huren en vastgoed, hypotheken, interieur en tuin vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
is roest water op gekomen maar wil er niet meer af
Mij is geleerd dat pannen magnetisch moeten zijn voor inductie koken. Nu had de Lidl afgelopen week reclame voor aluminium pannen die ook geschikt zijn voor inductie. Ik ben naar de winkel geweest met een magneetje en de pannen zijn niet magnetisch. Toch het symbooltje onder de pan voor inductie koken. Hoe kan dat?
set van 12 stuks, ik vermoed voor bestek gebruik? ( waar je je mes op kan leggen )
Kristal
Of wellicht zijn het servethouders?
Gevonden op zolder bij schoonvader. Geen idee wat het zou moeten zijn, puur decoratief?
6 bekertjes / kelkjes. gegraveerd
Hallo Allemaal,
Ik heb een vraag over een geur in je kleding houden. Mijn oma is vorige maand overleden en ik heb van mijn opa een trui gekregen die belangrijk voor mijn oma was. Nu ben ik opzich best wel blij, want de trui ruikt precies naar mijn oma. Dit wil ik vraag zo (lang mogelijk) houden. Heeft iemand tips?
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing