Wat betekend in het etiket van een kledingstuk de wastobbe met 2 puntjes in?
Ik heb een kledingstuk waar in het etiket een symbool staat dat ik niet ken: de wastobbe met 2 puntjes in. Wat bedoelen ze hiermee?
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Huishouden. Vragen over doe-het-zelf, energie, huren en vastgoed, hypotheken, interieur en tuin vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
Ik heb een kledingstuk waar in het etiket een symbool staat dat ik niet ken: de wastobbe met 2 puntjes in. Wat bedoelen ze hiermee?
ik heb van vrienden een mammut tafeltje met twee stoeltjes gekregen voor de kinderen, ben er erg blij mee, ze hebben alleen buiten gestaan bij hen en nu zijn ze niet meer zo mooi:(
(nogmaals, ik ben er heel blij en dankbaar om, maar stel dat er iets aan te doen is...... bij mij staan ze binnen)
is er iets (liefst zo goedkoop mogelijk....ook hier crisis...) wat ik kan doen om ze weer mooi/ mooier te krijgen?
Toegevoegd na 35 seconden:
sopje met soda heb ik al geprobeerd
Toegevoegd na 27 minuten:
het gaat niet zozeer om vuil alswel om de beschadiging die weer en wind achterlaten zodat het eens zo mooie kleurtje vaal en aangetast is.
Ik heb een emmer water over mijn vloerbedekking laten vallen en het blijft zeiknat, hoe kan ik dat het beste droog maken ?
Ik woon in bovenappartement zonder tuin. Onze zwarte vuilnisbak heeft altijd voor de deur gestaan. Nu klaagt een buurman sinds kort over stank, en hij wil dat we de bak binnenhouden. Dit gaat natuurlijk stank en vliegen binnen geven. Is hierover regelgeving? Mag ik de vuilnisbak op straat houden, of moet de huisbaas misschien een locatie verzorgen?
Er was verf op mijn laminaat gekomen en een kennis van me was Zo slim om de verf weg te halen met terpentine.
Nu heb ik dus een soort van vetachtige waas op mijn laminaat.
Het glimt helemaal en het is niet op 1 plek maar op meerdere.
Ik irriteer mij er heel erg aan, wat kan ik doen?
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing