Hoe kan ik het beste een frituurpan schoonmaken? Geprobeerd met heet water en afwasmiddel, maar ouder vet krijg in niet weg en alles blijft plakkerig.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Huishouden. Vragen over doe-het-zelf, energie, huren en vastgoed, hypotheken, interieur en tuin vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
Als ik onze was doe ruikt mijn kleding fris en die van mijn vriend smerig, Het gaat bij elkaar in de was, zelfde waspoeder. Ik snap niet waarom zijne dus nog steeds smerig ruikt. Heeft iemand anders ook dit probleem? En zijn er hier tips voor hoe dat van hem ook lekker fris ruikt?
De geur die er overigens in zit is gewoon muf. Zo ruikt mijn vriend niet, die ruikt heerlijk!
Worden geel van zeep.
Maar niet alles werkt goed.
Je kunt bijna nergens bij.
Ik heb een wat vale zwarte broek die ik zwart wil maken. Nu heb ik een pakje textielverf. Samen met de inhoud van dit pakje en 500 gr zout zou mijn broek weer helemaal zwart moeten zijn.
Waarom moet nou die 500 gr zou er bij?
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing