Hét vraag- en antwoordplatform van Nederland

Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Huishouden. Vragen over doe-het-zelf, energie, huren en vastgoed, hypotheken, interieur en tuin vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.

Nieuwste vragen

Ondraagbare lucht in mijn broek, wat kan dit zijn?

Ik heb nu een week lang in een broek aan de linkerzijde, in een zak, een vreselijke geur hangen. Het is een soort vis geur (ja, ik ben zelf vegetarisch en vind vis ontzettend vies), vandaar dat het stinkt. Ik heb de broek nu al 4 keer gewassen en de lucht blijft even sterk. Ook heb ik hem al een keer gestreken maar het blijft er gewoon inzitten. Ik ben echt niet met vis in aanraking geweest, alleen een weekendje in Scheveningen geweest, meer was het niet. Daarna is het gaan stinken. Ik weet echt niet wat het is geweest, heb niets eetbaars in de zak gehad.

Toegevoegd na 5 uur:
het is trouwens een visoliecapsule geweest!

Verwijderde gebruiker
13 jaar geleden

Hoe krijg je mascara van stof af zonder vlekken?

Ik heb van de week een nieuwe auto gekocht. Helemaal blij 0 kilometers op de teller, maar toen ging een vriendin mascara opdoen en schoot uit. Zo een stip mascara op m'n plafond.

Ik heb volgens mij een beige gekleurd plafond van stof. De mascara is zwart.

Nu wil ik die mascara van m'n plafond afkrijgen, alleen weet ik niet hoe ik dit het beste kan doen. Ik ben bang dat ik het ga uitvegen en een veel grotere vlek krijg, maar ik ben ook bang dat als ik te sterk middel gebruik dat ik een witte vlek krijg.

Iemand ervaring?

Verwijderde gebruiker
13 jaar geleden
logo van Kompas Publishing

GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing