Kan ammonia effectief zijn om als gootsteenontstopper te gebruiken?
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Huishouden. Vragen over doe-het-zelf, energie, huren en vastgoed, hypotheken, interieur en tuin vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
Door de wasmachine
Mijn ecru jasje (half linnen, half katoen) is grotendeels groen 'uitgeslagen'. Hoe zou dit kunnen komen? En zou ik het weer eruit kunnen bleken? Of is verven de enige oplossing?
ik heb zo een verjaardag. maar de hele ruimte is helemaal bedwelmt door de vieze geur van nagelremover. HELP!
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing