Ik tref in mijn Koelkast steeds kleine witte deeltjes aan. Het lijkt op ijs maar het is poederachtig?
Wat zou er aan de hand kunnen zijn met mijn koelkast? Het merk is Haier het is een no-frost koelkast.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Huishoudelijke apparaten. Vragen over audio, camera's, tablets en televisies vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
Wat zou er aan de hand kunnen zijn met mijn koelkast? Het merk is Haier het is een no-frost koelkast.
Erna kookplaat le6kkx1
2 rechtse doen het.
2linkse kunnen we wel aanzetten
Maar blijft knipperen geen indicatie van de pannen.
Wat is de oorzaak en oplossing?
Helaas is mijn moeder een tijdje geleden overleden. Toen we het huis gingen opruimen vonden we een pfaff 90. Nu is mijn vraag uitwelk jaar komt deze naaimachine?
Ik heb van alles op die stekkerdoos namelijk. Ik heb een pc erop en 2 beeldschermen, subwoofer, amp en een internet splitter erop. En nu word het lampje van de aan/uit knop steeds zwakker. En hij is veel minder fel dan op de foto.
wij hebben een grote schuifdeur, géén ramen in de living en zie het niet zitten om met een darm door de living te koelen
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing