Hét vraag- en antwoordplatform van Nederland

Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Huishoudelijke apparaten. Vragen over audio, camera's, tablets en televisies vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.

Nieuwste vragen

Hoe verleng ik mijn wasmachinesnoer zo goed mogelijk?

Jammer genoeg heb ik het snoer net iets te kort geknipt, waardoor ik nu mijn wasmachine niet meer kan aansluiten op de trekschakelaar. Ik heb de bovenkant van mijn wasmachine eraf gehaald met het idee om het hele snoer te vervangen, maar dat is mij veel te veel werk. Ik heb vandaag hetzelfde snoer van dezelfde dikte gekocht.
Hoe kan ik deze het beste aan het snoer van de wasmachine monteren? Moet ik de koperdraden aan elkaar draaien en dan tapen met isolatietape? Of kan ik deze beter aan elkaar solderen? Waar moet ik verder op letten?

Verwijderde gebruiker
8 jaar geleden

Hoe sluit ik mijn wasmachine en droger aan op een trekschakelaar?

Ik ben mijn wasmachine en droger opnieuw aan het aansluiten op de trekschakelaar, maar het viel mij zojuist op dat één van de 2 apparaten (de wasmachine of de wasdroger) de nuldraden en fasedraden die van binnenuit komen, samen zijn gevoegd. Is dat niet gevaarlijk? Kan ik het precies weer zo aansluiten? Zie de foto en ik heb ook een filmpje: https://streamable.com/qsau8

Verwijderde gebruiker
8 jaar geleden

Hoe werkt de Moulinex masterchef 700 keukenmachine?

Ik heb een ouder model keukenmachine gekocht op marktplaats. Ik dacht: ik vind zelf wel uit hoe die werkt maar dat blijkt nog niet zo makkelijk. Ik krijg alleen het citruspers gedeelte aan de praat.
Handleidingen op internet zijn er niet te vinden, daarvoor is dit apparaat te oud denk. Kan iemand mij misschien verder helpen? Zie foto's voor type en knoppen.
Alvast super bedankt!!

Verwijderde gebruiker
8 jaar geleden
logo van Kompas Publishing

GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing