Waarom slaat geiser af na enkele seconden bij alleen gebruik van keukenkraan, maar alleen gebruik van douchekraan doet ie ´t prima?
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Huishoudelijke apparaten. Vragen over audio, camera's, tablets en televisies vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
Ik heb in het verleden, toen ik nog een andere stofzuiger had, deze vraag al gesteld op GV maar de tips die ik toen kreeg helpen nu niet.
De slang heeft een kunststof mondstuk en de stang is van metaal. Ik moet op een vlakje op het mondstuk drukken en dan zou ik de stang los moeten kunnen draaien maar dat gaat dus niet. Het helpt ook niet als ik het mondstuk draai.
Mijn hulp krijgt het wel vrij gemakkelijk voor elkaar maar ik heb heel weinig kracht in mijn handen.
Ik ben een leek op dit gebied, en bang dat er brand ontstaat! Moet ik naast het aanschaffen van een nieuwe waterkoker nog andere veiligheidsmaatregelen treffen?
ik was de voorkant van de koelkast aan het schoonmaken en zag een bruine streep onder een scheurtje in het plastic ( dikker en bruiner dan ik op de foto heb kunnen vastleggen) met allesreiniger en schoonmaakazijn krijg ik het er niet af.
als dus niet op het metaal zit zit het wellicht in het metaal, ik weet niet of het scheurtje er iets mee te maken heeft maar het viel me op dat het er echt net boven zit.
iemand een idee wat deze bruine streep kan zijn?
blauw = scheurtje
rood = bruine streep
Dus magnetron met 800 Watt: wordt dit 400? Of blijft dat 800 maar 'straalt' het apparaat, met tussenpozen, maar de helft van de tijd?
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing