Waar kun je nog gloeilampen kopen?
Ik zit in een huis met zgn. "eindstroom" daardoor kan ik iedere paar weken wel een lamp vervangen en zouden spaarlampen een hele dure grap worden. Heb wel een flinke voorraad maar zou er nog meer willen hebben..
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Huishoudelijke apparaten. Vragen over audio, camera's, tablets en televisies vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
Ik zit in een huis met zgn. "eindstroom" daardoor kan ik iedere paar weken wel een lamp vervangen en zouden spaarlampen een hele dure grap worden. Heb wel een flinke voorraad maar zou er nog meer willen hebben..
Mijn cv ketel lekt onderaan en het komt uit een rubbertje die tussen 2 buizen zit. Het lekt druppelsgewijs ( ong 1 druppel per minuut)
Hoop dat iemand kan helpen
Gr
Want we zitten te twijfelen een nieuwe of laten maken ?
Wasmachine stond vol water, pompte water niet weg. Alles schoongemaakt, filter is schoon en pomp draait handmatig wel. Bij aanzetten wasmachine gaat start/standby knop groen knipperen. Verder gebeurt er niets.
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing