Twee metalen delen van de stang van de stofzuiger gaan niet meer van elkaar. Wie helpt?
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Huishoudelijke apparaten. Vragen over audio, camera's, tablets en televisies vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
Ik heb via eBay een Senseo gekocht (Nederlandse verkoper) en die stinkt ontzettend naar Azijn, waardoor de koffie ook echt verschrikkelijk smaakt.
Dit was mij niet van tevoren verteld. (Ik had op internet gelezen dat het niet al te slim is om met azijn te ontkalken). Maar ik heb de lossen onderdelen al flink afgewassen, en al een flink aantal keer er water doorheen laten spoelen, maar dit mag niet baten.
Heeft iemand de gouden tip?
ik woon in heerhugowaard ik heb een draai knop op mn douche met de temperatuur...
Bij mijn Bosch vaatwasser is de software van slag, hoe kan ik deze volledig resetten?
Het is type: SGS43C32EU/56.
De gebruiksaanwijzing geeft wel een paar indicaties, maar niet om hem volledig te resetten.
Wie o wie kan mij helpen??
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing