Wat kan ik zelf doen tegen een agressieve hond na het afsteken?
Na het afsteken van vuurwerk hij gaat bijten naar de mensen in huis
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Huisdieren. Vragen over insecten, landdieren, reptielen en amfibieën, vogels en zeedieren vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
Na het afsteken van vuurwerk hij gaat bijten naar de mensen in huis
Mijn kat is toen we een middag weg waren op een stuk slijm. Nu proberen we het er uit te halen met een kammetje maar dat vind ze echt niet fijn ze gaat grommen, krabben en mauwen als we dat proberen. Ze heeft het op haar staartje en op haar buikje. Heeft iemand enig idee hoe dit makkelijker er uit te krijgen?
Éen van mijn katten bijt alle draden en kabels kapot waar spanning op zit. Waarom doet hij dit, en hoe leer ik het af?
(Sambal en menthol smeren helpt niet, straf geven ook niet)
me kat verstop zich, en durft niet te eten en te drinken ivm knallen van vuurwerk. kan ik de kat beter met rust laten? of naar de kat toe gaan en aaien en snoep geven?
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing