Hoe kan ik zorgen dat mijn kitten in de nacht niet gaat spelen?
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Huisdieren. Vragen over insecten, landdieren, reptielen en amfibieën, vogels en zeedieren vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
Ik heb een kitten (kater) 15 weken oud. Sproeie kan ie (gelukkig) nog niet. Maar waarom trilt zijn staart af en toe?
Vraag het me al jaren af
Mijn kat loopt nu 2/3 weken met een open plek op zijn poot. Het gaat er steeds vreemder uit zien. Eerst was het rood/kale plek. Nu lijkt het vlekjes/bultjes te hebben. Hij blijft er ook aan liggen.
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing