Hét vraag- en antwoordplatform van Nederland

Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Huisdieren. Vragen over insecten, landdieren, reptielen en amfibieën, vogels en zeedieren vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.

Nieuwste vragen

In welke mate is digitalis (vingerhoedskruid) giftig voor huisdieren?

Ik vond zojuist een bot van de hond tussen de digitalis, daar zal hij waarschijnlijk vaker iets verstopt hebben en naderhand ook weer opgehaald. En gegeten. Hoe schadelijk is dit? Is het al bij aanraking (met de bek bv.) van de bloemen / stengels / sap giftig of is het pas echt schadelijk als een hond er daadwerkelijk van gegeten heeft? Zijn de uitgebloeiede, afgevallen knoppen ook giftig?

Toegevoegd na 1 minuut:
En in dit geval, een bot of stokje dat ermee in aanraking is geweest, kan dat ook kwaad? Zo ja, wat zijn de ziekteverschijnselen bioj de hond en hoe moet ik handelen? Wat kunnen de gevolgen zijn?

Verwijderde gebruiker
8 jaar geleden

Mijn poes loopt angstig en paniekerig wat te doen?

Mijn poes is sinds een paar uur angstig en paniekerig rond aan het lopen, dit deed zij normaal nooit, na even een dutje te hebben gedaan was ze wakker, ik heb haar op de bank gelegd en ook daar viel ze in slaap, sinds ze daar van wakker is geworden loopt ze maar angstig rond te kijken en doet af en toe een beetje paniekerig wat kan ik doen om haar gerust te stellen en rustig te krijgen?

Verwijderde gebruiker
8 jaar geleden
logo van Kompas Publishing

GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing