Wat is er met het oog van mijn hamster aan de hand?
Ik zie net ineens dat mijn hamster iets op/aan zijn oog heeft. Hij is al twee jaar oud maar loopt nog goed rond, eet goed en drinkt ook goed. Kan de dierenarts hier iets mee of is zn einde nabij..?
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Huisdieren. Vragen over insecten, landdieren, reptielen en amfibieën, vogels en zeedieren vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
Ik zie net ineens dat mijn hamster iets op/aan zijn oog heeft. Hij is al twee jaar oud maar loopt nog goed rond, eet goed en drinkt ook goed. Kan de dierenarts hier iets mee of is zn einde nabij..?
de kat huilt na het eten van brokjes of vlees. uit 1 oog. hij schrokt het heel erg snel op.
Er hebben 2 kanaries hun eieren gelegd (samen 9 stuks) in één nestje met een verschil van 5 dagen. Nu zijn de eitjes van de eerste kanarie uitgekomen, en liggen de eitjes van de andere pop nog in datzelfde nestje, maw een pop moet voeren en de andere pop wil broeden.
Ze zitten dus samen in dit nestje op 5 jongen en 4 nog niet uitgebroedde eieren.
Dit gaat niet goed komen volgens mij ....help wat kan of moet ik doen ?
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing