bestaat er zoiets als 'paracetamol' (qua werking) voor honden ?
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Huisdieren. Vragen over insecten, landdieren, reptielen en amfibieën, vogels en zeedieren vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
Ik heb een kanarie, en zit eens wat experimenten uit te voeren. Ik merk dat hij erg goed weet wat hij wel en niet kan eten. Wanneer ik bijv. een muntblaadje zo knip dat het eruit zit als een willekeurig ander blad met dezelfde textuur, pakt hij alsnog in een keer het muntblaadje en besteed hij verder geen aandacht aan het andere blaadje.
Hebben vogels (of iig van deze soort) een boven-ontwikkeld reukvermogen?
En hoe zit het met andere dingen. Een vogel heeft immers geen ervaring met bijv. brood, maar weet toch dat hij het kan eten, zelfs als het bijv. in de meest rare gebakken vorm is (roti, sneetjes, verfrommeld, samengeplet).
Van iets als groente kan ik het me voorstellen dat dit instinctief ingeprent is oid.
mijn moeder zei: goh onze hond durft de trap niet af, dusja.
onze vraag is, zien ze wel diepte?
elke keer als ik mijn konijn vast pak zit ik onder de haren en vliegt het door de hele huis. soms vind ik in der voerbakje stukken vacht,is dit wel normaal? ze heeft geen kale plekken
Ik heb een mannetje en een vrouwtje. Het mannetje kraait mooi en zuiver, maar sinds een aantal weken kraait mijn vrouwtje ook. Eerst erg lelijk, nu imiteert ze het mannetje.
Is dit normaal?
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing