hoe wordt een gebroken poezen staart behandeld?
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Huisdieren. Vragen over insecten, landdieren, reptielen en amfibieën, vogels en zeedieren vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
Hallo, ik heb een aquarium aangeschaft en nu vraag ik me af of de filter dag en nacht aan moet liggen?
Ik vraag me ook af of de TL lamp een hele dag moet aanliggen, mag hij 's nachts niet uit?
Bedankt!
Misschien een wat rare vraag maar toch.
Ik heb 2 katers, heel lief en goed opgevoed wat wil zeggen dat ze niet sproeien, wildplassen, wildpoepen of andere rare dingen doen (voor een huiskat).
Ik heb sinds kort (anderhalve maand) een kattenren zodat ze toch af en toe lekker naar buiten kunnen (ik wil ze namelijk niet los buiten hebben). Mijn buurvrouw kwam net vertellen dat zij ongelooflijke stankoverlast heeft en zij denkt dat dit van mijn katten komt. Ik ruik zelf niets, natuurlijk hebben katten een bepaalde geur, ze ruiken nou eenmaal gewoon naar kat. Urine zou ik zeker ruiken want ja, dat is natuurlijk zo sterk, zelfde met andere ontlasting, dit ligt er dan ook niet. Kan het dat zij dan toch mijn katten kan ruiken of is de kans groter dat er een andere kater loopt die bijvoorbeeld wel sproeit. Ik wil natuurlijk geen overlast veroorzaken maar ik wil ook niet zomaar van deze beschuldigingen krijgen want ik neem het zeker serieus.
Ik heb gezegd er op te zullen letten of ze wat aparts doen, maar ik weet 100% zeker dat ze dit niet doen want normaal let ik ook op. Maar goed, mijn vraag dus, als mijn katers niet sproeien, geen sterke geuren afscheiden (anders zou ik ze zelf ook ruiken), kan het dat mijn buurvrouw enorme overlast heeft (en dus niet lekker buiten kan zitten) door mijn katten en hun geur?? Zij heeft zelf overigens ook een kat (vrouwtje), die volgens haar natuurlijk niets doet terwijl die regelmatig in mijn tuin zit..
Ik wil graag een leuk, actief en speels konijn. Dus niet een konijn die je alleen maar kan aaien maar die ook een beetje speels is. Maar het liefst ook niet zo'n agressief konijn die het helemaal niet leuk vind om geaaid te worden... weten jullie misschien welk ras ik moet nemen..?
Ik heb 2 honden, een labrador en een kortharige dwergteckel. De labrador die zich werkelijk te pas en te onpas in rolt ruik je helemaal niet, de kleine van 4 kilo stinkt echt heel erg. Al verschillende keren bij dierenarts geweest, complete check-up gehad, bloed,urine,darm en allergietest, huidanalyse . Voer is volgens dierenarts prima ( trovet) , oren en gebit zijn goed, hij is 3 jaar. Wordt om de week gewassen met speciaalshampoo voor huidproblemen, heeft droge huid, shampoo is via dierenarts. Na het wassen, stinkt hij na ongeveer 3 uur weer precies hetzelfde, hij heeft een dunne kortharige vacht. Dekens e.d worden elke dag verschoond. Het is klein knuffelkontje, dus wordt ook graag op schoot genomen, maar geur is soms niet te harden, hij wordt daarom niet genegeerd hoor, maar is wel niet prettig dat je hele huis er naar ruikt. Iemand tips, om op een andere verantwoorde manier dit op te lossen, weet dat deels kan komen door, voeding, ras, vacht,gezondheid, maar is dus al allemaal nagekeken.
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing