Hét vraag- en antwoordplatform van Nederland

Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Huisdieren. Vragen over insecten, landdieren, reptielen en amfibieën, vogels en zeedieren vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.

Nieuwste vragen

Heeft mijn parkiet schurftmijt, hoe weg te halen bij speeltjes?

Mijn parkiet heeft waarschijnlijk schurft mijt, een paar gele 'puistjes', een rare snavel die er uitgedroogd uitziet en hij zit de hele tijd te jeuken waardoor hij ook een paar kale plekken heeft onder z'n vleugels.
Wat mijn vraag nou inhoud is dat ik heb gelezen dat je al het hout uit de kooi moet halen, omdat de mijt zich daar in kan nestelen. Nou heb ik de speeltjes uit de kooi gehaald, maar weet niet wat ik er verder mee moet, kan ik het misschien in de vriezer leggen?

Verwijderde gebruiker
12 jaar geleden

Wat moet ik doen als een kitten is verstoten ?

We hebben 5 dagen geleden een nestje gekregen, met maar 2 overlevende kittens. Eentje is erg zwak, mede doordat de twee vaak om de een of andere reden om dezelfde paar tepels vechten en de sterkere de ander wegduwt.
Nu heeft moederpoes al de tweede ochtend achter elkaar alleen de sterkere naar een andere plek versleept en is daarmee gaan liggen. Als ik ze weer samen in de kist doe dan reageert ze wel als de zwakkere piept en ze likt het ook gewoon schoon. Wordt de kleine kitten (deels) verstoten en zo ja, is er een kans dat als de kitten weer sterker wordt dat moeder deze alsnog accepteert? Hoe kan ik hier het beste mee omgaan ? Ik ga vandaag wel al kattenmelk halen en de zwakkere bijvoeren, aangezien deze qua gewicht al een paar dagen blijft steken ook.

Verwijderde gebruiker
12 jaar geleden

Hond met zweet "voeten", wat te doen ?

Mijn hond heeft zweet "voeten", de vloer in huis stinkt verschrikkelijk alhoewel ik dagelijks dweil met dettol in het water blijft de vloer maar enkele uren "geurvrij".
Zo heeft mijn stofzuiger ook die geur opgenomen en als ik hem gebruik moet ik kokhalzen van de geur die dan in het hele huis hangt !!!Een nieuwe zak helpt niet.
De honden deken was ik 2 X per week.
Weet er iemand raad ??? Kan ik de hond van die zweet"voeten" afhelpen?
Deze indringende geur is echt met momenten ondraaglijk.

Verwijderde gebruiker
12 jaar geleden
logo van Kompas Publishing

GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing