Mijn reutje van 6mnd plast over men teefje van 3j. Hoe komt dit en wat zou ik er aan kunnen doen? Moet ik hem dan al laten castreren?
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Huisdieren. Vragen over insecten, landdieren, reptielen en amfibieën, vogels en zeedieren vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
ik had mijn hamster vast en er kwam allemaal gele korreltjes uit zijn bekkje en nu dierenarts ??
Ik heb de kitten erbij genomen, omdat de kitten die ik al had te jong uit het nest is gehaald en dus een soort van voorbeeldkat nodig heeft. Alleen als Jazzy (de oudere kitten) speelt met Rajah gaat het er hard aan toe, ze bijt en duikt bovenop Rajah die vervolgens piept en probeert weg te komen. Aangezien zij drie keer zo klein is heeft ze geen enkele kans.
Ik ga in een appartement wonen zonder tuin of balkon. Het lijkt me zielig voor de kat als hij nooit naar buiten mag, maar het lijkt me ook zielig als hij verplicht de hele dag buiten moet zijn tot ik weer thuis ben (vooral 's winters).
Mijn poes Moppie is 15 jaar en 2 maanden geleden is een nierziekte bij haar geconstateerd.
Ze is vermagerd, ze drinkt veel, maar ze eet nog wel goed.
De dierenarts zei dat ze er nog goed uitziet, haar vacht glanst nog goed en de dierenarts zei dat ze veel ernstige gevallen gezien heeft.
Ze gedraagt zich ook wel goed.
Mijn poes is in principe een binnenpoes. Sinds 2 jaar heb ik een grote tuin waar ze in vertoefd, eromheen staan hoge muren. en 1 schutting.
Ze kon er nooit uit.
Ze heeft sinds kort ontdekt dat ze via de schutting omhoog kan klimmen en het dakje op van de schuur en zo weer naar beneden.
Ze is al twee keer weggeweest op die manier, maar gelukkig wel teruggekomen.
Ik weet niet wat ik nu moet doen, wat ze zit nu ze dat ontdekt heeft constant te miauwen voor het tuinraam. Ze is oud en ziek en ben bang dat ze zich niet goed kan verdedigen, of dement raakt of zo.
Maar aan de andere kant, ze wil zo graag, en ik gun dat beestje alles !!
Niemand weet hoelang ze nog leeft.
Moet ik haar soms uitlaten aan een lijntje...
Of toch laten gaan ?? Wat haar wens is.
Alvast bedankt.
Dit doet me zo'n pijn.. mijn lieve lieve moppie
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing