Wat gebeurt er met de poten van deze haan?
Hij heeft zwarte poten gekregen door de winter en ik denk dat ze bevroren zijn. Weet iemand wat er gebeurt met de poten, worden ze nog normaal?
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Huisdieren. Vragen over insecten, landdieren, reptielen en amfibieën, vogels en zeedieren vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
Hij heeft zwarte poten gekregen door de winter en ik denk dat ze bevroren zijn. Weet iemand wat er gebeurt met de poten, worden ze nog normaal?
Ik heb een parkiet maar ik weet niet zeker ofdat trosgierst en zaadjes en water wel genoeg is
Ik zoek een hond waarmee ik kan hardlopen
Mijn cavia heeft lange nagels, logisch want de bodem van de kooi is van plastic. Nagels knippen vindt ze niet echt fijn. Hoe kan ik de nagelgroei in toom houden?
Bij onze ca. 10-jarige poes is onlangs middels urine- en bloedonderzoek vastgesteld dat zijn nieren niet goed functioneren en dat hij bloedarmoede heeft. Hij krijgt nu dieetvoeding (Recovery van Royal Canin en Kidney Support van Specific). Omdat de poes te mager is, willen wij graag dat hij meer gaat eten, maar hij heeft niet echt trek. Brokjes gaan er al helemaal niet in, dus geven we alleen nog natvoer. Hij eet nu per dag met veel moeite ca. 80 grs. natvoer. Zijn er moglijkheden om de eetlust te bevorderen, want we zouden hem nog graag een aantal jaren bij ons houden.
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing