Medicijnen fijn gemaakt: wel of niet nog werkzaam?
Ik maak de medicijnen voor mijn hond fijn en vermeng het dan met haar eten. Nu heb ik gehoord van iemand dat dan de werkzaamheid afneemt. Wie weet of dat zo is!
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Huisdieren. Vragen over insecten, landdieren, reptielen en amfibieën, vogels en zeedieren vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
Ik maak de medicijnen voor mijn hond fijn en vermeng het dan met haar eten. Nu heb ik gehoord van iemand dat dan de werkzaamheid afneemt. Wie weet of dat zo is!
abrokooskleurige dwergpoedel
Verder Misschien nog wat meer belangrijke dingen. (misschien een goede fokker ofzo)
Hoi allemaal ik en mijn vriend hebben een hondje van 10 maanden.
Dit hondje komt uit het buitenland vandaan.
Nou heeft ons hondje angst voor mannen.
En dus ook angst voor mijn vriend.
Het ene moment gaat het goed tussen hem en mijn vriend.
Maar er hoeft maar iets te gebeuren en me hondje is weer super bang voor hem.
En uit angst gaat hij dan ook nog is brommen naar hem.
Heel erg vervelend dus.
Ik en me vriend willen samen kunnen genieten van ons hondje.
En willen daarom hulp inschakelen.
Mijn vraag is dan ook weten jullie hier misschien een goed persoon die mij en me vriend kunnen helpen met ons hondje?
Het liefste zoeken wij iemand die ook een beetje zoals Cesar van t.v te werk gaat.
Dus echt werkt vanuit een roedel.
Maar ja vind maar is zo iemand.
Wij wonen in Hilversum (Nederland)
Wie weet er iemand die ons kan helpen?
En ook echt kan helpen?
Alvast bedankt!
Mijn hond ligt te slapen totdat we ongeveer vijf minuten verwijderd zijn van onze woning en dan wordt ze onrustig en gaat naar buiten kijken en blaft.
Toegevoegd na 4 dagen:
Ik vergeet er bij te zeggen dat we in de auto zitten. Sorry.
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing