Hét vraag- en antwoordplatform van Nederland

Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Huisdieren. Vragen over insecten, landdieren, reptielen en amfibieën, vogels en zeedieren vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.

Nieuwste vragen

Baardagaam graaft veel?

Ik heb 2 baardagaamen, nu goed een jaar oud. Wss een mannetje en vrouwetje, vrouwtje zwaait al naar het mannetje, hij reageerd er niet op. Wel knikt hij etc maar ik heb zijn baard nog nooit zwart zien worden(dat echte zwart dan) maar nu is het vermoedekijke vrouwtje erg veel aan het graven, ze lag een poosje stil en toen kwam er ontlasting uit der. Maar ze is nu nog steeds aan het graven, ze is al een aantal uur bezig. Nu dacht ik misschien is ze zwanger en wilt ze eitjes leggen..? Aangezien ze dan ook gaan graven, of zou ze misschien last hebben van haar darmen ofz? Voor de rest doet ze gwn normaal.

Verwijderde gebruiker
14 jaar geleden

me kitten van 12 weken drinkt ?? weinig ?? wardoor kan dat en wat kan ik er aan doen dat ze meer drinkt

der bakje water staat altijd goed gevuld.maar ze drinkt er hooguit heel klein beetje uit en dan uren niks. maar eten doet ze trouwens wel erg goed wat kan ik er tegen doen dat ze meer gaat drinken alvast bedankt

Toegevoegd na 50 seconden:
iemand nuttige tips wel serieuze graag aub

Verwijderde gebruiker
14 jaar geleden
logo van Kompas Publishing

GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing