Onze hond heeft een heel pak (Dr. Oetker) Brownies gegeten van het aanrecht, hoe schadelijk is dit?
Toegevoegd na 1 uur:
het betreft een labrador 25kg
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Huisdieren. Vragen over insecten, landdieren, reptielen en amfibieën, vogels en zeedieren vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
Toegevoegd na 1 uur:
het betreft een labrador 25kg
Zojuist bij de dierenarts werd er geluisterd naar het hart van mijn 12 jaar oude kat. Zij hoorde dat het hart veel oversloeg en ook hoorde ze extra hartslagen.
Heel normaal, zei de dierenarts, bij een oude kat.
Maar binnenkort moet deze kat onder narcose.
Kan dit gevaarlijk zijn?
Zojuist ben ik met mijn 12 jaar oude kat naar de dierenarts geweest - hij heeft ernstig verrotte kiezen.
De dierenarts zei dat deze getrokken moeten worden, omdat hij er erg veel last van heeft.
Zelf vind ik dat een erg naar idee, een kat zonder kiezen, en ik hoopte dat iemand wellicht een alternatief weet zodat mijn kat niet gebitloos door het leven hoeft.
Zijn er dierenartsen die gespecialiseerd zijn in tandheelkunde?
Zijn er tandprotheses voor katten?
Ideeën zijn hard welkom.
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing