Is het normaal als een hond zijn eigen overgeefsel opeet?
Hij ging over zijn nek en wilde het opeten...
Toegevoegd na 4 dagen:
iedereen bedankt!
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Huisdieren. Vragen over insecten, landdieren, reptielen en amfibieën, vogels en zeedieren vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
Hij ging over zijn nek en wilde het opeten...
Toegevoegd na 4 dagen:
iedereen bedankt!
hallo we hebben net een kitte het ging allemaal goed.
Nu heeft meneer al 2 keer op bed geplast.
Maar ook alleen als me vriend in bed ligt te slapen.
Waarom doet hij dit?
Moet ik hem nu in een ruimte zetten waar kattebak staat zodat die dichter bij hem in d buurt is?
hij doet het wle op de kattenbak dus vandaar
beestje is 10 jaar oud eet alleen hondevoer en geen andere dingen sinds kort stinkt hij erg uit zijn bek,weet iemand hoe dat zo ineens kan of toch eens langs dierenarts?
stammen ze af van een andere voorouder als de mens?
bijv een big embrio lijkt heel erg op die van de mens
en de pupillen zijn identiek
maar hoe zit dat met kattenogen?
hallo ja hoor onze poes is nu krols :S
en we hebben net een kitten.
Nu vind ze hem ineens heel aardig en hoopt dat hij wat met haar gaat doen.
Ze gaat liggen en als hij dan speelt gaat ze met der kont omhoog en tappen met haar achterpoten.:S
ze mauwt alles bij elkaar.
Kan ik ze nu het beste even apart zetten ?
wat te doen?
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing