Het ook van mijn cavia wordt een beetje wit, wat moet ik doen?
Het linkeroogje van mijn cavia wordt een beetje wit, ze had een rood oog.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Huisdieren. Vragen over insecten, landdieren, reptielen en amfibieën, vogels en zeedieren vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
Het linkeroogje van mijn cavia wordt een beetje wit, ze had een rood oog.
Is kattekruid eigenlijk wel goed voor een kat, aangezien het zo'n beetje het zelfde effect heefd als wiet op een mens ?
Naar aanleiding van de vraag over of het stressvol is voor een kat om hem in een auto te vervoeren kwam de volgende vraag bij me op. Ik ben nogal wat keren met mijn poezen op stap geweest. Nog afgezien of het nu zo veilig is voor de kat zelf (die het vaak wel erg fijn vond zo) mág je een poes wel los (vrij) laten in je auto als je rijdt?
Toegevoegd na 3 minuten:
En zo ja,wat kan ik er aan doen, dat de stres zo veel mogelijk vermindert?
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing