Hoe vang je een muis?vallen gezet..gifkorrels gestrooid...niks helpt!Ik hoor ze wel knagen en piepen,terwijl ik alle etenswaar goed opgeborgen heb.?
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Huisdieren. Vragen over insecten, landdieren, reptielen en amfibieën, vogels en zeedieren vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
Ik heb twee poezen (die over het algemeen heul lief zijn), maar die de vervelende gewoonte hebben om, wanneer ik niet kijk, op het aanrecht te gaan zitten en alles wat door op ligt op de grond te gooien dan wel op te eten. Aangezien ik ook wel eens kook op dat aanrecht, zijn daar ook zaken als messen in de buurt te vinden, en bovendien zou ik ook wel eens een par boterhammen te ontdooien willen leggen zonder er bij in de buurt te hoeven blijven.
Als ik het kan zien gaan ze er niet op, als ze er op zitten en ik kom er aan gaan ze er gauw af, dus ze weten dat het niet de bedoeling is. Maar hoe kan ik zorgen dat ze dat ook weten als ik niet in de buurt ben?
Toegevoegd na 6 minuten:
Ze doet dit ook bij daglicht als het voor ons mensen nog niet echt zichtbaar is. Ze staat eigenlijk altijd naar boven te staren en soms wordt ze daar ook wat nerveus van. Maar ja mijn hond wordt al nerveus van een stofzuiger.
Een van onze katten heeft afgelopen zondag in het vogelvoederhuisje gezeten waar we alvast een beetje strooivoer voor de vogels in hadden gedaan. Die nacht daarop had hij in het halletje gepoept waar ze snachts verblijven terwijl ze al een tijdje zindelijk zijn en snachts in huis ook niks meer doen.
Maar nu zat er allemaal strooivoer door de ontlasting dus ik vermoed dat ie daar knap last van gehad heeft. Heeft ie nu ook het benul dat ie daar de volgende keer dus af moet blijven omdat ie er toen ook zo'n last van heeft gehad? Gisteren heb ik hem er namelijk de hele dag niet in gezien en vanacht had ie weer niks gedaan in huis.
Toegevoegd na 26 minuten:
Vooropgesteld dat ie uberhaupt weet dat ie dààr buikpijn van gekregen heeft dan.
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing